Odprawa roczna drawskich policjantów - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Drawsku Pomorskim

Aktualności

Odprawa roczna drawskich policjantów

Dzisiaj odbyła się odprawa roczna policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosława Pastersiego oraz przedstawicieli władz samorządowych, Prokuratury Rejonowej, Państwowej Straży Pożarnej, Wojska Polskiego, Żandarmerii Wojskowej, Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko oraz Wojskowego Oddziału Gospodarczego.

Odprawę poprowadził Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Norbert Gorzyński, który po uprzednim przywitaniu gości oraz policjantów podsumował wyniki pracy wszystkich funkcjonariuszy powiatu drawskiego w minionym roku i podziękował przedstawicielom samorządów za wsparcie finansowe i rzeczowe. Pan Komendant podziękował za współpracę nie tylko samorządowcom, ale również służbom pozapolicyjnym.

Głos zabrał także Starosta Drawski Stanisław Cybula, który podziękował policjantom za codzienny trud i profesjonalizm w realizacji wspólnych zadań i wyraził satysfakcję z dotychczasowej współpracy.

Odprawę podsumował I Zastępca Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Jarosław Pasterski, który wyraził słowa uznania dla drawskich policjantów i wskazał przyszłe cele i zadanie jakie czekają Zachodniopomorską Policję w 2020r.

 

 

sierż. sztab. Karolina Żych