Dzielnicowi KPP Drawsko Pomorskie - KPP Drawsko Pomorskie - Komenda Powiatowa Policji w Drawsku Pomorskim

KPP Drawsko Pomorskie

Dzielnicowi KPP Drawsko Pomorskie

Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi,ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

 

 

sierż. PIOTR MAZUR - dzielnicowy rejonu nr I – miejskiego, w skład którego wchodzą następujące ulice w Drawsku Pomorskim:
- Plac Bałtycki, Basztowa, Bednarska, Boczna, Brzozowa, Bydgoska, Chrobrego, Cmentarna, Dworcowa, Gajowa, Gnieźnieńska, Plac Grudziądzki, Grunwaldzka (numery nieparzyste), Jagiellońska, Jasna, Jeziorna, Kaliska, Kilińskiego, Kolejowa, Koleśno, Plac Konopnickiej, Plac Konstytucji, Kujawska, Kupiecka, Łąkowa, 4 Marca, Moniszki, Obrońców Westerplatte od 1 do 49 (nr nieparzyste) i od 2 do 24 (nr paryzste), Ogrodowa, Okrzei, Plac Orzeszkowej, Piłsudskiego, Pocztowa, Polna, Poznańska, Promenada Piastowska, 11 Pułku Piechoty od 1 do 67 (numery nieparzyste) i od 2-44 (nr parzyste), Ratuszowa, Sadowa, Sikorskiego od 1 do 37, Słoneczna, Słowiańska, Sobieskiego, Spokojna, Staszica, Sybiraków, Warszawska, Wodna, Zamkowa, Zdroje, Złocieniecka.

- Akacjowa, Chełmońskiego, Fałata, Plac Gdański, Gdyńska, Gierymskiego, Głogowa, Górska, Grottgera, Grunwaldzka (nr parzyste), Jarzębinowa, Jaśminowa, Kalinowa, Karpacka, Kaszubska, Kłosy, Karkonowska, Kossaka, Kosynierów, Kościuszki, Królewiecka, Krótka, Lipowa, Lubuska, Łowicka, Makowskiego, Malczewskiego, Marynarska, Matejki, Mazurska, Michałowskiego, Mickiewicza, Miodowa, Morska, Obrońców Westerplatte od 26-34 (nr parzyste) i od 51 do 59 (nr nieparzyste), Podmiejska, Połczyńska, Pomorska, Prusa, 11 Pułku Piechoty od 46 do 58 (nr parzyste) i od 69-95 (nr nierparzyste), Rainera, Rodakowskiego, Rzemieślnicza, Seminaryjna, Sikorskiegfo od 28-38 (nr parzyste) i od 35-41 (nr nierparzyste), Siemiradzkiego, Słowackiego, Stanisławskiego, Starogrodzka, Stolarska, Sudecka, Śląska, Tatrzańska, Toruńska, Tuwima, Warmińska, Wielkopolska, Witkiewicza, Wrzosowa, Wyczółkowskiego, Wywiórskiego, Park Chopina.

Nr telefonu służbowego –  47 78 48 526 tel. kom. 571 323 739

dzielnicowy.drawskopomorskie1@sc.policja.gov.pl


Czas pracy: I zmiana (07:00 – 15:00) lub II zmiana (14:00 – 22:00)

 

Działania priorytetowe

W wyniku przeprowadzonej analizy występujących zagrożeń oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że problemem jest popełnianie wykroczeń porządkowych przez gromadzącą się młodzież w rejonie deptaka i tzw. Tunelu przy ul. Sikorskiego w Drawsku Pom. W związku z wystepującym zagrożeniem, które negatywnie wpływa na spokój i bezpieczeństwo osób tam zamieszkujących jak również przebywających, przeprowadzone działania będą dążyć do zminimalizowania występujących wykroczeń oraz zwiększenia bezpieczenstwa i spokoju w/w osób.

 

 

Nr telefonu służbowego – 47 78 48 526 tel. kom. 571 323 738

dzielnicowy.drawskopomorskie2@sc.policja.gov.pl


Czas pracy: I zmiana (07:00 – 15:00) lub II zmiana (14:00 – 22:00)

 

mł. asp. ADAM GAJEWSKI - dzielnicowy rejonu nr III – wiejskiego, w skład którego wchodzą następujące miejscowości z terenu gminy Drawsko Pom.:
- Cianowo, Dalewo, Gudowo, Jankowo, Jankowo Małe, Karwice, Konotop, Krzynno, Kumki, Linowno, Mielenko Drawskie, Oleszno, Suliszewo, Ustok, Woliczno, Zagórki, Zbrojewo, Ziemsko, Żołdowo

dzielnicowy rejonu nr IV – wiejskiego, w skład którego wchodzą następujące miejscowości z terenu gminy Drawsko Pom.:
- Dołgie, Gajewo, Gajewko, Golina, Grzybno, Karpno, Lasocin, Łabędzie, Nętno, Olchowiec, Pęczyn, Przytoń, Roztoki, Rydzewo, Zagozd, Zarańsko, Żółte, Żółcin

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonej analizy występujących zagrożeń oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że problemem jest kłusownictwo wodne na terenie Jeziora Lubie w miejscowości Gudowo. Założony cel do osiągnięcia to przeprowadzenie szeregu działań profilaktycznych zmierzających do uświadomienia zagrożeń powstałych w środowisku wodnym wynikających z kłusownictwa oraz świadomości dotyczącej konsekwencji prawnych takiego postępowania.

Nr telefonu służbowego –  47 78 48 526 tel. kom. 571 323 739

dzielnicowy.drawskopomorskie3@sc.policja.gov.pl


Czas pracy: I zmiana (07:00 – 15:00) lub II zmiana (14:00 – 22:00)